4375AE51G09600
Hua Hua
Tau Wae: 4375AE51G09600
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRSG PU V0 DSH
Ngā Rauemi: 4375AE51G09600.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
16 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4375AE51G09600
Tau Wae 4375AE51G09600 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 4794 pcs Pepa Raraunga 4375AE51G09600.pdf
Whānui 0.201" (5.10mm) Momo Fabric Over Foam
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 96.000" (243.84cm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.094" (2.40mm) Haerenga Whakauru -