4246AB51S00704
Hua Hua
Tau Wae: 4246AB51S00704
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK SNCU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4246AB51S00704.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
185 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4246AB51S00704
Tau Wae 4246AB51S00704 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 46518 pcs Pepa Raraunga 4246AB51S00704.pdf
Whānui 0.091" (2.30mm) Momo Fabric Over Foam
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 7.040" (178.82mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.051" (1.30mm) Haerenga Whakauru -