4246AB51K01800
Hua Hua
Tau Wae: 4246AB51K01800
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4246AB51K01800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
108 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4246AB51K01800
Tau Wae 4246AB51K01800 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 30983 pcs Pepa Raraunga 4246AB51K01800.pdf
Whānui 0.091" (2.30mm) Momo Fabric Over Foam
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 18.000" (457.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.051" (1.30mm) Haerenga Whakauru -