4246AB51K01200
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4246AB51K01200
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4246AB51K01200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
158 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4246AB51K01200
Tau Wae 4246AB51K01200 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 32806 pcs Pepa Raraunga 4246AB51K01200.pdf
Whānui 0.091" (2.30mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 12.000" (304.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.051" (1.30mm) Haerenga Whakauru -