4056AB51K01700
Hua Hua
Tau Wae: 4056AB51K01700
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4056AB51K01700.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
103 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4056AB51K01700
Tau Wae 4056AB51K01700 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 31607 pcs Pepa Raraunga 4056AB51K01700.pdf
Whānui 0.201" (5.10mm) Momo Fabric Over Foam
Te roa 17.000" (431.80mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.059" (1.50mm) Haerenga Whakauru -