4056AB51K09600
Hua Hua
Tau Wae: 4056AB51K09600
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU NRS PU V0 REC
Ngā Rauemi: 4056AB51K09600.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
19 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4056AB51K09600
Tau Wae 4056AB51K09600 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 5250 pcs Pepa Raraunga 4056AB51K09600.pdf
Whānui 0.201" (5.10mm) Momo Fabric Over Foam
Te roa 96.000" (243.84cm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.059" (1.50mm) Haerenga Whakauru -