4056AB50101725
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4056AB50101725
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GK NICU PTAF PU NR REC
Ngā Rauemi: 4056AB50101725.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
114 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4056AB50101725
Tau Wae 4056AB50101725 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 37048 pcs Pepa Raraunga 4056AB50101725.pdf
Whānui 0.201" (5.10mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa 17.250" (438.15mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.059" (1.50mm) Haerenga Whakauru -