4055PA51H01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4055PA51H01800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4055PA51H01800
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua GASKT FABRIC/FOAM 8X457.2MM RECT
Ngā Rauemi: 1.4055PA51H01800.pdf2.4055PA51H01800.pdf3.4055PA51H01800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4055PA51H01800
Tau Wae 4055PA51H01800 Kaihanga Laird Technologies
Whānui 0.315" (8.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Ētahi Ingoa 903-1060 Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 18.000" (457.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.157" (4.00mm)
Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4055PA51H01200
4055PA51H01200
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GK NICU PTAFG PU V0 REC
I roto i te taonga: 32192 pcs
Tikiake: 4055PA51H01200.pdf
RFQ
4056
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CONN QC TAB 0.205
I roto i te taonga: 69620 pcs
Tikiake: 4056.pdf
RFQ
4056-1/2
4056-1/2"X36YD
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COATED BLK 1/2"X 36YDS
Tikiake: 4056-1/2"X36YD.pdf
4055B
4055B
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: FUNCTION GENERATOR 50MHZ SWEEP