4055PA51G01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4055PA51G01800 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4055PA51G01800
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua RECTANGLE
Ngā Rauemi: 1.4055PA51G01800.pdf2.4055PA51G01800.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
72 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4055PA51G01800
Tau Wae 4055PA51G01800 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga RECTANGLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19059 pcs Pepa Raraunga 1.4055PA51G01800.pdf2.4055PA51G01800.pdf
Whānui 0.315" (8.00mm) Momo Fabric Over Foam
Hanga Rectangle Raupapa -
Te Raina - Te Maama - Te whakanoho -
Ētahi Ingoa 903-1492 Tae Mahi -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 18.000" (457.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.157" (4.00mm)
Haerenga Whakauru Adhesive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4055PA51H01800
4055PA51H01800
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: GASKT FABRIC/FOAM 8X457.2MM RECT
I roto i te taonga: 25879 pcs
Tikiake: 4055PA51H01800.pdf
RFQ
4055B
4055B
Kaihanga: B&K Precision
Whakaahuatanga: FUNCTION GENERATOR 50MHZ SWEEP