33P3839-0M0
Laird TechnologiesLaird Technologies
33P3839-0M0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 33P3839-0M0
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE PLATE 97.5MMX50MMX1.1MM
Ngā Rauemi: 1.33P3839-0M0.pdf2.33P3839-0M0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 33P3839-0M0
Tau Wae 33P3839-0M0 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 27171 pcs Pepa Raraunga 1.33P3839-0M0.pdf2.33P3839-0M0.pdf
Rahi / Rahi 3.839" L x 1.969" W (97.50mm x 50.00mm) Raupapa 33
Ētahi Ingoa 240-2774 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm) Pepa Tae Ferrite Plate