SB28B2100-1AB
Hua Hua
Tau Wae: SB28B2100-1AB
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .100" X 2.100" SQ PLTE W/ADH B F
Ngā Rauemi: SB28B2100-1AB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SB28B2100-1AB
Tau Wae SB28B2100-1AB Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .100" X 2.100" SQ PLTE W/ADH B F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 23111 pcs Pepa Raraunga SB28B2100-1AB.pdf
Rahi / Rahi 2.100" L x 2.100" W (53.34mm x 53.34mm) Raupapa Saddle Beads®
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.54mm)