SB28B2100
Hua Hua
Tau Wae: SB28B2100
Kaihanga / Waitohu: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga hua .250" X 2.100" SQ PLATE FERRITE-
Ngā Rauemi: SB28B2100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SB28B2100
Tau Wae SB28B2100 Kaihanga Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga .250" X 2.100" SQ PLATE FERRITE- Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 7770 pcs Pepa Raraunga SB28B2100.pdf
Rahi / Rahi 2.100" L x 2.100" W (53.34mm x 53.34mm) Raupapa Saddle Beads®
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Teitei - Tae (Max) 0.250" (6.35mm)