33P2098-0M0
Laird TechnologiesLaird Technologies
33P2098-0M0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 33P2098-0M0
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE PLATE 53.3X53.3X2.5MM
Ngā Rauemi: 1.33P2098-0M0.pdf2.33P2098-0M0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 33P2098-0M0
Tau Wae 33P2098-0M0 Kaihanga Laird Technologies
He Rahinga Kei te wātea 63142 pcs Pepa Raraunga 1.33P2098-0M0.pdf2.33P2098-0M0.pdf
Rahi / Rahi 2.098" L x 2.098" W (53.30mm x 53.30mm) Raupapa 33
Ētahi Ingoa 240-2773 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm) Pepa Tae Ferrite Plate