28R3149-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R3149-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R3149-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 135 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R3149-000.pdf2.28R3149-000.pdf3.28R3149-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
168 pcs
336 pcs
504 pcs
1008 pcs
5040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R3149-000
Tau Wae 28R3149-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 135 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65881 pcs Pepa Raraunga 1.28R3149-000.pdf2.28R3149-000.pdf3.28R3149-000.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 3.149" W x 0.472" H (79.98mm x 11.99mm)
Ētahi Ingoa 10685
28R3149000
RS3149X
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.500" (12.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 2.700" W x 0.075" H (68.58mm x 1.91mm)
Taeha @ Ngaa 135 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 135 Ohm @ 100MHz ID 2.700" W x 0.075" H (68.58mm x 1.91mm) OD 3.149" W x 0.472" H (79.98mm x 11.99mm) Length 0.500" (12.70mm)
Hoahoa Solid
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
28R1953
28R1953
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: FERRITE 109OHM HINGED 44X1.50MM