28R2170-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R2170-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R2170-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 280 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R2170-000.pdf2.28R2170-000.pdf3.28R2170-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
126 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R2170-000
Tau Wae 28R2170-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 280 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68052 pcs Pepa Raraunga 1.28R2170-000.pdf2.28R2170-000.pdf3.28R2170-000.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 2.170" W x 0.500" H (55.12mm x 12.70mm)
Ētahi Ingoa 10682
28R2170000
RS2170X
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 1.000" (25.40mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 1.720" W x 0.050" H (43.69mm x 1.27mm)
Taeha @ Ngaa 280 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 280 Ohm @ 100MHz ID 1.720" W x 0.050" H (43.69mm x 1.27mm) OD 2.170" W x 0.500" H (55.12mm x 12.70mm) Length 1.000" (25.40mm)