28R2240-130
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R2240-130
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 110 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R2240-130.pdf2.28R2240-130.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R2240-130
Tau Wae 28R2240-130 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 110 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4316 pcs Pepa Raraunga 1.28R2240-130.pdf2.28R2240-130.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 2.240" W x 0.220" H (56.90mm x 5.59mm)
Ētahi Ingoa 240-2166 Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te roa 0.354" (9.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rahi Whakauru 2.060" W x 0.040" H (52.32mm x 1.02mm) Taeha @ Ngaa 110 Ohm @ 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 110 Ohm @ 100MHz ID 2.060" W x 0.040" H (52.32mm x 1.02mm) OD 2.240" W x 0.220" H (56.90mm x 5.59mm) Length 0.354" (9.00mm) Hoahoa Solid
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
28R2300
28R2300
Kaihanga: Leader Tech Inc.
Whakaahuatanga: FERRITE 245OHM HINGED 52.1X1.3MM