28R1779-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R1779-100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R1779-100
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 170 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R1779-100.pdf2.28R1779-100.pdf3.28R1779-100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
364 pcs
728 pcs
1092 pcs
5096 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R1779-100
Tau Wae 28R1779-100 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 170 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87097 pcs Pepa Raraunga 1.28R1779-100.pdf2.28R1779-100.pdf3.28R1779-100.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 2.500" W x 0.500" H (63.50mm x 12.70mm)
Ētahi Ingoa 240-2335
28R1779100
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.511" (12.98mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 2.050" W x 0.066" H (52.07mm x 1.68mm)
Taeha @ Ngaa 170 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 170 Ohm @ 100MHz ID 2.050" W x 0.066" H (52.07mm x 1.68mm) OD 2.500" W x 0.500" H (63.50mm x 12.70mm) Length 0.511" (12.98mm)