28R1775-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R1775-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R1775-000
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 260 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R1775-000.pdf2.28R1775-000.pdf3.28R1775-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
252 pcs
504 pcs
1008 pcs
5040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R1775-000
Tau Wae 28R1775-000 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 260 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86621 pcs Pepa Raraunga 1.28R1775-000.pdf2.28R1775-000.pdf3.28R1775-000.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.775" W x 0.490" H (45.08mm x 12.45mm)
Ētahi Ingoa 10681
28R1775000
RS1775X
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 1.125" (28.58mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 1.355" W x 0.060" H (34.42mm x 1.52mm)
Taeha @ Ngaa 260 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 260 Ohm @ 100MHz ID 1.355" W x 0.060" H (34.42mm x 1.52mm) OD 1.775" W x 0.490" H (45.08mm x 12.45mm) Length 1.125" (28.58mm)