28R1654-010
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R1654-010 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 28R1654-010
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE 84 OHM SOLID
Ngā Rauemi: 1.28R1654-010.pdf2.28R1654-010.pdf3.28R1654-010.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1260 pcs
5040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 28R1654-010
Tau Wae 28R1654-010 Kaihanga Laird Technologies
Whakaahuatanga FERRITE CORE 84 OHM SOLID Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 421658 pcs Pepa Raraunga 1.28R1654-010.pdf2.28R1654-010.pdf3.28R1654-010.pdf
Momo Flat Raupapa 28
Ratonga - Ahanoa Ohanga 1.654" W x 0.197" H (42.00mm x 5.00mm)
Ētahi Ingoa 240-2334
28R1654010
Momo Tae Free Hanging
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Tuhinga 28
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rahi Whakauru 1.476" W x 0.028" H (37.50mm x 0.70mm)
Taeha @ Ngaa 84 Ohm @ 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Solid Free Hanging Ferrite Core 84 Ohm @ 100MHz ID 1.476" W x 0.028" H (37.50mm x 0.70mm) OD 1.654" W x 0.197" H (42.00mm x 5.00mm) Length 0.197" (5.00mm)