DCE8658WPRFSMF
Hua Hua
Tau Wae: DCE8658WPRFSMF
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 912MHZ PANEL SMA FEM CHAS
Ngā Rauemi: DCE8658WPRFSMF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 322 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 322 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCE8658WPRFSMF
Tau Wae DCE8658WPRFSMF Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 912MHZ PANEL SMA FEM CHAS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 322 pcs Pepa Raraunga DCE8658WPRFSMF.pdf
VSWR 1.4 Whakamutunga Connector, SMA Female
Raupapa HD RooTenna® Hoki Hoki -
Mana - Max 3W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Tiaki Ingoa IP67 Teitei (Max) 3.900" (99.06mm)
Hua 8.5dBic Mahinga Rawe 865MHz ~ 960MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 912MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 912MHz Panel RF Antenna 865MHz ~ 960MHz 8.5dBic Connector, SMA Female Chassis Mount