DCE8658PRFSMF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DCE8658PRFSMF
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 868MHZ PANEL SMA FEM CHAS
Ngā Rauemi: DCE8658PRFSMF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 298 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 298 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCE8658PRFSMF
Tau Wae DCE8658PRFSMF Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 868MHZ PANEL SMA FEM CHAS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 298 pcs Pepa Raraunga DCE8658PRFSMF.pdf
VSWR 1.5 Whakamutunga Connector, SMA Female
Raupapa HD RooTenna® Hoki Hoki -
Mana - Max 10W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Tiaki Ingoa IP67 Teitei (Max) 3.900" (99.06mm)
Hua 8.5dBic Mahinga Rawe 865MHz ~ 870MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 868MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 868MHz Panel RF Antenna 865MHz ~ 870MHz 8.5dBic Connector, SMA Female Chassis Mount
Nga tono - Momo Antenna Panel
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCE8658WPRFSMF
DCE8658WPRFSMF
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 912MHZ PANEL SMA FEM CHAS
I roto i te taonga: 322 pcs
Tikiake: DCE8658WPRFSMF.pdf
RFQ
DCEFXIG-X
DCEFXIG-X
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: FITTING LD/LDP/CD PWR DROP LGRY
I roto i te taonga: 11826 pcs
Tikiake: DCEFXIG-X.pdf
RFQ
DCE37STII
DCE37STII
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 37 F SOD CLIN G TIN
I roto i te taonga: 11458 pcs
Tikiake:
DCE37STF179C
DCE37STF179C
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 37 F WW .585" CLIN G TI
Tikiake:
DCEFXWH-X
DCEFXWH-X
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: FITTING LD/LDP/CD PWR DROP WHT
Tikiake: DCEFXWH-X.pdf
DCE37SV
DCE37SV
Whakaahuatanga: DSUB 37 F PCB STR CLIN G ZINC