DCE8658WPLFSMF
Hua Hua
Tau Wae: DCE8658WPLFSMF
Kaihanga / Waitohu: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga hua RF ANT 912MHZ PANEL SMA FEM CHAS
Ngā Rauemi: DCE8658WPLFSMF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 339 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 339 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DCE8658WPLFSMF
Tau Wae DCE8658WPLFSMF Kaihanga Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga RF ANT 912MHZ PANEL SMA FEM CHAS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 339 pcs Pepa Raraunga DCE8658WPLFSMF.pdf
VSWR 1.4 Whakamutunga Connector, SMA Female
Raupapa HD RooTenna® Hoki Hoki -
Mana - Max 3W Packaging Bulk
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Tiaki Ingoa IP67 Teitei (Max) 3.900" (99.06mm)
Hua 8.5dBic Mahinga Rawe 865MHz ~ 960MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 912MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 912MHz Panel RF Antenna 865MHz ~ 960MHz 8.5dBic Connector, SMA Female Chassis Mount
Nga tono - Momo Antenna Panel
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DCE8658PRFSMF
DCE8658PRFSMF
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 868MHZ PANEL SMA FEM CHAS
I roto i te taonga: 298 pcs
Tikiake: DCE8658PRFSMF.pdf
RFQ
DCEFXIG-X
DCEFXIG-X
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: FITTING LD/LDP/CD PWR DROP LGRY
I roto i te taonga: 11826 pcs
Tikiake: DCEFXIG-X.pdf
RFQ
DCEP
DCEP
Kaihanga: Maxim Integrated
Whakaahuatanga: EVAL KIT HS DATA CONVERTER
I roto i te taonga: 5181 pcs
Tikiake: DCEP.pdf
DCE8658WPRFSMF
DCE8658WPRFSMF
Whakaahuatanga: RF ANT 912MHZ PANEL SMA FEM CHAS
I roto i te taonga: 322 pcs
Tikiake: DCE8658WPRFSMF.pdf
DCE37SV
DCE37SV
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 37 F PCB STR CLIN G ZINC
Tikiake:
DCEFXEI-X
DCEFXEI-X
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: FITTING LD/LDP/CD PWR DROP IVORY
Tikiake: DCEFXEI-X.pdf
DCE8658PLFSMF
DCE8658PLFSMF
I roto i te taonga: 296 pcs
Tikiake: DCE8658PLFSMF.pdf
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Tikiake:
DCEFXIW-X
DCEFXIW-X
Whakaahuatanga: FITTING LD/LDP/CD PWR DROP OWHT
Tikiake: DCEFXIW-X.pdf
DCEFXWH-X
DCEFXWH-X
Whakaahuatanga: FITTING LD/LDP/CD PWR DROP WHT
Tikiake: DCEFXWH-X.pdf
DCE37STII
DCE37STII
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DSUB 37 F SOD CLIN G TIN
DCE37SVT
DCE37SVT
Whakaahuatanga: DSUB 37 F PCB STR CLIN TIN G
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel