PHW.2B.314.XYCD82
Hua Hua
Tau Wae: PHW.2B.314.XYCD82
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHW.2B.314.XYCD82.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHW.2B.314.XYCD82
Tau Wae PHW.2B.314.XYCD82 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5808 pcs Pepa Raraunga PHW.2B.314.XYCD82.pdf
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 6.5A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Gray Ko te whakatuwhera o te tau 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)