PHW.2B.314.XYCD52
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PHW.2B.314.XYCD52
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHW.2B.314.XYCD52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHW.2B.314.XYCD52
Tau Wae PHW.2B.314.XYCD52 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5020 pcs Pepa Raraunga PHW.2B.314.XYCD52.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 314 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 6.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Aluminum Alloy, Nickel