PHW.2B.314.XYCD62
Hua Hua
Tau Wae: PHW.2B.314.XYCD62
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHW.2B.314.XYCD62.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHW.2B.314.XYCD62
Tau Wae PHW.2B.314.XYCD62 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5432 pcs Pepa Raraunga PHW.2B.314.XYCD62.pdf
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 14
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 6.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Aluminum Alloy, Nickel