PHJ.1B.306.CYCD52
Hua Hua
Tau Wae: PHJ.1B.306.CYCD52
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHJ.1B.306.CYCD52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHJ.1B.306.CYCD52
Tau Wae PHJ.1B.306.CYCD52 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4237 pcs Pepa Raraunga PHJ.1B.306.CYCD52.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 6
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome