PHJ.1B.304.CYCD62
Hua Hua
Tau Wae: PHJ.1B.304.CYCD62
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PHJ.1B.304.CYCD62.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHJ.1B.304.CYCD62
Tau Wae PHJ.1B.304.CYCD62 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4491 pcs Pepa Raraunga PHJ.1B.304.CYCD62.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 4
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome