PHJ.1B.307.CLAD42
Hua Hua
Tau Wae: PHJ.1B.307.CLAD42
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PHJ.1B.307.CLAD42.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PHJ.1B.307.CLAD42
Tau Wae PHJ.1B.307.CLAD42 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5806 pcs Pepa Raraunga PHJ.1B.307.CLAD42.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 7
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PHJ.1B.308.CYCD42Z
PHJ.1B.308.CYCD42Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN INLINE RCPT
I roto i te taonga: 4307 pcs
Tikiake:
RFQ
PHJ.1B.307.CLAD42Z
PHJ.1B.307.CLAD42Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP