PFA.2B.302.CYMD92
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFA.2B.302.CYMD92
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 2POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: PFA.2B.302.CYMD92.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFA.2B.302.CYMD92
Tau Wae PFA.2B.302.CYMD92 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 2POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5404 pcs Pepa Raraunga PFA.2B.302.CYMD92.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 25A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome