PFA.2B.319.CLLD62Z
Hua Hua
Tau Wae: PFA.2B.319.CLLD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: PFA.2B.319.CLLD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFA.2B.319.CLLD62Z
Tau Wae PFA.2B.319.CLLD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4949 pcs Pepa Raraunga PFA.2B.319.CLLD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 319 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome