PFA.1B.314.CLLD62Z
Hua Hua
Tau Wae: PFA.1B.314.CLLD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PNL MNT RCPT
Ngā Rauemi: PFA.1B.314.CLLD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFA.1B.314.CLLD62Z
Tau Wae PFA.1B.314.CLLD62Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4061 pcs Pepa Raraunga PFA.1B.314.CLLD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 314 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Front and Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome