FGA.1B.316.CLAD52Z
Hua Hua
Tau Wae: FGA.1B.316.CLAD52Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGA.1B.316.CLAD52Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGA.1B.316.CLAD52Z
Tau Wae FGA.1B.316.CLAD52Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5569 pcs Pepa Raraunga FGA.1B.316.CLAD52Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 316 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 16
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 1.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGA.1K.302.CLAC40Z
FGA.1K.302.CLAC40Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5668 pcs
Tikiake: FGA.1K.302.CLAC40Z.pdf
RFQ
FGA.1B.314.CYCD62
FGA.1B.314.CYCD62
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4419 pcs
Tikiake: FGA.1B.314.CYCD62.pdf
RFQ
FGA.1B.316.CLAD52
FGA.1B.316.CLAD52
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP