FGA.1B.314.CYCD72Z
Hua Hua
Tau Wae: FGA.1B.314.CYCD72Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGA.1B.314.CYCD72Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGA.1B.314.CYCD72Z
Tau Wae FGA.1B.314.CYCD72Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5517 pcs Pepa Raraunga FGA.1B.314.CYCD72Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 314 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 2A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)