FGA.1B.314.CYCD62Z
Hua Hua
Tau Wae: FGA.1B.314.CYCD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGA.1B.314.CYCD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGA.1B.314.CYCD62Z
Tau Wae FGA.1B.314.CYCD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4692 pcs Pepa Raraunga FGA.1B.314.CYCD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 314 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGA.1B.314.CYCD62
FGA.1B.314.CYCD62
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP