FFA.2E.304.CLAC85
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2E.304.CLAC85
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.2E.304.CLAC85.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2E.304.CLAC85
Tau Wae FFA.2E.304.CLAC85 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5408 pcs Pepa Raraunga FFA.2E.304.CLAC85.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2E
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 4
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 15A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome