FFA.2E.304.CLAC75Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2E.304.CLAC75Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.2E.304.CLAC75Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2E.304.CLAC75Z
Tau Wae FFA.2E.304.CLAC75Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4934 pcs Pepa Raraunga FFA.2E.304.CLAC75Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2E
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 15A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome