FFA.2E.306.CLAC25
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2E.306.CLAC25
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2E.306.CLAC25
Tau Wae FFA.2E.306.CLAC25 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4888 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2E
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 6
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 12A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.083" ~ 0.098" (2.10mm ~ 2.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome