FFA.0E.302.CLAC25
Hua Hua
Tau Wae: FFA.0E.302.CLAC25
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.0E.302.CLAC25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.0E.302.CLAC25
Tau Wae FFA.0E.302.CLAC25 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5989 pcs Pepa Raraunga FFA.0E.302.CLAC25.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0E
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.083" ~ 0.098" (2.10mm ~ 2.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome