FFA.0E.250.CTAC50Z
Hua Hua
Tau Wae: FFA.0E.250.CTAC50Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER
Ngā Rauemi: 1.FFA.0E.250.CTAC50Z.pdf2.FFA.0E.250.CTAC50Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.0E.250.CTAC50Z
Tau Wae FFA.0E.250.CTAC50Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN COAX PLUG STR 50 OHM SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4756 pcs Pepa Raraunga 1.FFA.0E.250.CTAC50Z.pdf2.FFA.0E.250.CTAC50Z.pdf
Whakamutunga Whakamutunga Clamp Raupapa 0E
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Ports 1 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Nga Takahanga Tae 5000
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Tiaki Ingoa IP68 - Dust Tight, Waterproof Kei roto -
Hapa 50 Ohm Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE) Whakaahuatanga Taipitopito Coaxial Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
Whakaoti Whakamutunga Solder Momo Hononga Plug, Male Pin
Kāhua Hononga Coaxial Whakaaetanga Kaituku Paenga Gold
Paetukutuku Whakaaetanga Center Brass Kamupene Cable RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B