FFA.0E.250.CTAC50
Hua Hua
Tau Wae: FFA.0E.250.CTAC50
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG COAX PIN SLDER
Ngā Rauemi: FFA.0E.250.CTAC50.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.0E.250.CTAC50
Tau Wae FFA.0E.250.CTAC50 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4465 pcs Pepa Raraunga FFA.0E.250.CTAC50.pdf
Whakamutunga Whakamutunga Clamp Raupapa 0E
Packaging Bulk Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae 5000
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Tiaki Ingoa IP68 - Dust Tight, Waterproof Kei roto -
Hapa 50 Ohm Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE) Whakaahuatanga Taipitopito Coaxial Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
Whakaoti Whakamutunga Solder Momo Hononga Plug, Male Pin
Kāhua Hononga Coaxial Whakaaetanga Kaituku Paenga Gold
Paetukutuku Whakaaetanga Center Brass Kamupene Cable RG-122, 174, 174A, 178B, 188A, 196A, 316B