FFA.0E.302.CLAC35
Hua Hua
Tau Wae: FFA.0E.302.CLAC35
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.0E.302.CLAC35.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.0E.302.CLAC35
Tau Wae FFA.0E.302.CLAC35 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4629 pcs Pepa Raraunga FFA.0E.302.CLAC35.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0E
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 10A
Whakaaetanga Mea Brass, Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm)