3023-D-E-700P
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
LEDdynamics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3023-D-E-700P
Kaihanga / Waitohu: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC BUCK 32V 700MA
Ngā Rauemi: 3023-D-E-700P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3023-D-E-700P
Tau Wae 3023-D-E-700P Kaihanga LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga LED DRIVER CC BUCK 32V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5594 pcs Pepa Raraunga 3023-D-E-700P.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 32V (Max)
Momotuhi - Input (Min) 7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V
Momo Constant Current Topology Buck
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.0mm x 21.0mm x 11.0mm)
Raupapa BuckPuck™ 3021/3023 Ratonga -
Mana (Watts) 22W Tae Mahi -40°C ~ 80°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 95% Te whakaheke Analog
Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 32V (Max) Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 700mA
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3023-D-N-700
3023-D-N-700
Kaihanga: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC BUCK 32V 700MA
I roto i te taonga: 8245 pcs
Tikiake: 3023-D-N-700.pdf
RFQ
3023001-01M
3023001-01M
Kaihanga: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CABLE USB 3.0 A TO A 3.28'
I roto i te taonga: 27619 pcs
Tikiake: 3023001-01M.pdf
RFQ
3023-D-E-350
3023-D-E-350
Kaihanga: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC BUCK 32V 350MA
Tikiake: 3023-D-E-350.pdf
3023-D-N-350
3023-D-N-350
Tikiake: 3023-D-N-350.pdf
30230
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER SLOT 1.2X8MM 11.8"
Tikiake: 30230.pdf
3023-D-N-500
3023-D-N-500
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC BUCK 32V 500MA
Tikiake: 3023-D-N-500.pdf
3023-D-E-700
3023-D-E-700