3023-D-N-700
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
3023-D-N-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3023-D-N-700
Kaihanga / Waitohu: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC BUCK 32V 700MA
Ngā Rauemi: 3023-D-N-700.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3023-D-N-700
Tau Wae 3023-D-N-700 Kaihanga LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga LED DRIVER CC BUCK 32V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8245 pcs Pepa Raraunga 3023-D-N-700.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 32V (Max)
Momotuhi - Input (Min) 5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V
Momo Constant Current Topology Buck
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm)
Raupapa BuckPuck™ 3021/3023 Ratonga -
Mana (Watts) 22W Ētahi Ingoa 3023DN700
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 95%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 32V (Max) Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 700mA Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: WE-LT CONDUCTIVE SHIELDING GASKE
I roto i te taonga: 7202 pcs
Tikiake:
RFQ
3023004-01M
3023004-01M
Kaihanga: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Whakaahuatanga: CABLE USB 3.0 480MBPS
I roto i te taonga: 15719 pcs
Tikiake:
RFQ
3023-D-E-500P
3023-D-E-500P
Kaihanga: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC BUCK 32V 500MA
Tikiake: 3023-D-E-500P.pdf
Whakaahuatanga: CABLE USB 3.0 A TO A 3.28'