3023-D-E-350
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
3023-D-E-350 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3023-D-E-350
Kaihanga / Waitohu: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC BUCK 32V 350MA
Ngā Rauemi: 3023-D-E-350.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3023-D-E-350
Tau Wae 3023-D-E-350 Kaihanga LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga LED DRIVER CC BUCK 32V 350MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8474 pcs Pepa Raraunga 3023-D-E-350.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 32V (Max)
Momotuhi - Input (Min) 7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V
Momo Constant Current Topology Buck
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.0mm x 21.0mm x 11.0mm)
Raupapa BuckPuck™ 3021/3023 Ratonga -
Mana (Watts) 11W Ētahi Ingoa 3023DE350
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 95%
Te whakaheke Analog Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 32V (Max) Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 350mA Whakaaetanga -