3023-A-N-350
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
3023-A-N-350 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3023-A-N-350
Kaihanga / Waitohu: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 32V 350MA
Ngā Rauemi: 3023-A-N-350.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3023-A-N-350
Tau Wae 3023-A-N-350 Kaihanga LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 32V 350MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6508 pcs Pepa Raraunga 3023-A-N-350.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 32V (Max)
Momotuhi - Input (Min) 7VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 24VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.0mm x 21.0mm x 11.0mm)
Raupapa BuckPuck™ 3021/3023 Ratonga -
Mana (Watts) 11W Ētahi Ingoa 3023AN350
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 95%
Te whakaheke - Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 32V (Max) Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 350mA Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3023-D-E-350P
3023-D-E-350P
Kaihanga: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC BUCK 32V 350MA
I roto i te taonga: 4991 pcs
Tikiake: 3023-D-E-350P.pdf
RFQ
3023
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: RETAINER COIN CELL T/H 20MM
I roto i te taonga: 103333 pcs
Tikiake: 3023.pdf
RFQ
3022BK
3022BK
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Whakaahuatanga: KNOB 3 ARM THERMOSET POLYESTER
Tikiake:
3023-D-E-350
3023-D-E-350
Kaihanga: LEDdynamics, Inc.
Tikiake: 3023-D-E-350.pdf
3023-A-N-500
3023-A-N-500
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC AC/DC 32V 500MA
Tikiake: 3023-A-N-500.pdf
3022BJ
3022BJ
Kaihanga: Davies Molding, LLC.
Tikiake:
3023-A-N-1000
3023-A-N-1000
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC AC/DC 32V 1A
Tikiake: 3023-A-N-1000.pdf
3022TR
3022TR
Whakaahuatanga: RETAINER COIN CELL 20MM SMD
Tikiake: 3022TR.pdf
3023-A-N-700
3023-A-N-700
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC AC/DC 32V 700MA
Tikiake: 3023-A-N-700.pdf
3023-2
Whakaahuatanga: THM RETAINER FOR 20MM CELL
Tikiake: 3023-2.pdf
3023-D-E-1000
3023-D-E-1000
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC BUCK 32V 1A