UDZSTE-177.5B
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
UDZSTE-177.5B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UDZSTE-177.5B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 7.5V 200MW UMD2
Ngā Rauemi: UDZSTE-177.5B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UDZSTE-177.5B
Tau Wae UDZSTE-177.5B Kaihanga Rohm Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 7.5V 200MW UMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2153220 pcs Pepa Raraunga UDZSTE-177.5B.pdf
Putanga - Whakamotu 30 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown UMD2
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 200mW Ko te poari SC-90, SOD-323F
Ētahi Ingoa UDZSTE-177.5BTR
UDZSTE1775B
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga UDZSTE-177.5B Tae (Max) (Zzt) 7.5V
Whakaahua nui Zener Diode 200mW ±2% Surface Mount UMD2 ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±2%
Te Whirihoranga Diode 500nA @ 4V Whakaahuatanga DIODE ZENER 7.5V 200MW UMD2