UDZTE-178.2B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UDZTE-178.2B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UDZTE-178.2B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 8.2V 200MW UMD2
Ngā Rauemi: UDZTE-178.2B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UDZTE-178.2B
Tau Wae UDZTE-178.2B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 8.2V 200MW UMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 543907 pcs Pepa Raraunga UDZTE-178.2B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 8.2V Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato UMD2 Raupapa -
Mana - Max 200mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-90, SOD-323F Ētahi Ingoa UDZTE-178.2BCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 8.2V 200mW ±2% Surface Mount UMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 5V Tau Wae Tuakiri UDZ8V2