UDZSTE-174.3B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UDZSTE-174.3B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UDZSTE-174.3B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 4.3V 200MW UMD2
Ngā Rauemi: UDZSTE-174.3B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UDZSTE-174.3B
Tau Wae UDZSTE-174.3B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 4.3V 200MW UMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1068981 pcs Pepa Raraunga UDZSTE-174.3B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 4.3V Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato UMD2 Raupapa -
Mana - Max 200mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-90, SOD-323F Ētahi Ingoa UDZ STE-174.3BCT
UDZ STE-174.3BCT-ND
UDZSTE-174.3BCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 100 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 4.3V 200mW ±3% Surface Mount UMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 1V Tau Wae Tuakiri UDZ4V3