UDZSTE-173.9B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
UDZSTE-173.9B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UDZSTE-173.9B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 3.9V 200MW UMD2
Ngā Rauemi: UDZSTE-173.9B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UDZSTE-173.9B
Tau Wae UDZSTE-173.9B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.9V 200MW UMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1071411 pcs Pepa Raraunga UDZSTE-173.9B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 3.9V Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato UMD2 Raupapa -
Mana - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-90, SOD-323F Ētahi Ingoa UDZSTE-173.9BTR
UDZSTE1739B
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 100 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 3.9V 200mW ±3% Surface Mount UMD2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 1V Tau Wae Tuakiri UDZ3V9