TFZVTR9.1B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZVTR9.1B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TFZVTR9.1B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 9.1V 500MW TUMD2M
Ngā Rauemi: 1.TFZVTR9.1B.pdf2.TFZVTR9.1B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TFZVTR9.1B
Tau Wae TFZVTR9.1B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 9.1V 500MW TUMD2M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 970580 pcs Pepa Raraunga 1.TFZVTR9.1B.pdf2.TFZVTR9.1B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 9.1V Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato TUMD2M Raupapa -
Mana - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa TFZVTR9.1BTR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 8 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 9.1V 500mW Surface Mount TUMD2M I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 6V